يونيو 24, 2022 بواسطة salem 0

Ranking: Top 10 vibrators

Ranking: Top 10 vibrators

Zdolność do urozmaicania i dekoracji Twojego życia intymnego jest dziś ograniczona przez Twoją własną fantazję i częściowo przez Twój portfel. Bogactwo literatury edukacyjnej i materiałów wideo, kosmetyków, rekwizytów seksualnych, akcesoriów i zabawek – wszystko to nie pozostawia miejsca na hipokryzję i nudę. W tym sensie, najlepsze wibratory dla kobiet mogą konkurować nawet z diamentami, które kiedyś zostały uznane za najlepsze przyjaciółki dziewczyn.
Ale żyjąc w dość konserwatywnym społeczeństwie, wciąż możemy czuć się nieswojo w ścianach sex shopu, gdy rozmawiamy tam z konsultantem. Więc najlepiej (i taniej!) pójść do anonimowego i obfitego Aliexpressa. Zabawki dla dorosłych na Ali są w ogromnym zakresie, a wibratory https://jiji.co.ke/jobs wśród nich, oczywiście, najbardziej popularne. To właśnie o tym postanowiliśmy porozmawiać o najpopularniejszych.

Smart-wibrator Magic Motion

Piękno tej zabawki polega na tym, że jest ona sterowana przez aplikację zainstalowaną na Twoim smartfonie.

Klasyczny silikonowy wibrator na baterii o długości 18 mm z różnymi trybami prędkości. Może być gładki lub prążkowany.

Duży wibrator z wibrującym masażerem do łechtaczki

Z jednej strony to klasyczny kobiecy wibrator dopochwowy, a z drugiej wibrujący masażer, którym można pogłaskać łechtaczkę lub w razie potrzeby po prostu masować stopy lub zmęczony tył głowy. Ma zwiększone wymiary: 250×40 mm.

Originalny vibrator Durex

Chociaż jest tylko 5 prędkości, a wymiary są skromniejsze niż w poprzednich, jest to doskonały prezent dla kobiety, ponyważ jest markowy i statusowy.

Wibrator Hi-Tech, czyli „królik”

Tak wysoką rangę mają te wibratory dla kobiet, które pozwalają na jednoczesną stymulację łechtaczki z użyciem dopochwowym. Aby to zrobić, mają specjalny "palec" umieszczony pod kątem do głównego pnia.

Potężny vibrator z rowkowaną dyszą

Kolejny duży wibrator – 260×45 mm, ktory zawiera dodatkową dyszę karbowaną. Dostępna jest również wersja mini – 155×28 mm.

Prożniowy stymulator łechtaczki

Hitem tego roku jest stymulator łechtaczki. Nie jest tajemnicą, że kobieta nie potrzebuje wiele do przyjemności, a do osiągnięcia orgazmu często wystarczy stymulacja łechtaczki.